marzbani
22 بهمن 1401 - 11:40

از حضور حماسی مردم تا نابودی کاخ آرزوهای فتنه‌گران

حضور متفاوت گلستانی ها در سالروز جشن 44 سالگی انقلاب ستودنی است مردم گلستان امروز جانانه به خیابان‌ها آمدند تا کاخ آرزوهای دشمنان و فتنه‌گران را نابود کنند.

گلستان - سمیرا رجبی: استان گلستان رنگین کمان اقوام است امروز مردم شهید پرور و انقلابی استان گلستان فارغ از قومیت و مذاهب پای در عرصه میدان نهادند و فریاد ولایت‌پذیری را سردادند و انزجار خود را علیه فتنه‌گران و جبهه استکبار اعلام کردند.

مردم همیشه در صحنه در روز 22 بهمن 1401 با صلابت به خیابان‌ها آمدند تا در پاسخ به گزافه گویی های دشمنان که گفته بودند ایران جشن 44 سالگی خود را نمی‌بیند، بگویند «ایران استوار، 44 سال افتخار».

وقت آن رسیده است که دشمنان بساط خود را برای همیشه نه از منطقه بلکه از دنیا کوتاه کنند زیرا امروز دستشان برای همه رو شده است.

دشمن ستمگر در این جنگ ترکیبی از تمام توان خود علیه ملت ایران استفاده کرد که کشور را به انحطاط و زوال برساند اما بصیرت و روشنگری مردم تمام نقشه‌های شوم آنان را نقش برآب کرد.

خانم شیروانی در حالی که فریاد  «این همه لشکر آمده به عشق رهبر امده» را سر می داد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: به حول و قوه الهی امروز طلیعه 44 سالگی انقلاب را با هم جشن می‌گیریم شب گذشته که خداوند با بارش برف به گلستان، شادی و نشاط ما را دوچندان کرد که این را به فال نیک میگیریم. 

وی ادامه داد: امروز در این هوای سرد زمستانی آمدیم که به بدخواهان و دشمنان انقلاب اسلامی ایران بگوییم کور خواندید اگر فکر براندازی این انقلاب را د سر دارید، این انقلاب با رهبری حکیم فرزانه حضرت آیت الله امام خامنه‌ای عزیز پابرجاست و به زودی به دست صاحب اصلی‌اش حضرت مهدی(عج) خواهد رسید. 

فاطمه شیروانی کودک دهه نودی است که با حضورش در این راهپیمایی شرکت کرده تا مشت محکمی بر دهان فتنه‌گران و جهان استکبار بزند. 

این کودک دهه نودی در گفت و گو با خبرنگار فارس گفت: در این راهپیمایی شرکت کردم تا به فرمان رهبری لبیک بگویم و به دشمنانی که گفتند این انقلاب جشن 44 سالگی رو به خود نمی‌بیند بگویم به کوری چشم دشمنان پرچم این انقلاب از دست رهبر عزیزم به دستان حضرت مهدی(عج) می‌رسد. 

ماری طالب گل یک دانش آموز دهه هشتادی در حالیکه مشت های خود را گره کرده بود و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌داد گفت: مردم همیشه در صحنه امروز در این راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند تا به دشمنان انقلاب بفهمانند این انقلاببا قدرت ایستاده است. 

این دانش آموز ولایی ادامه داد: مردم ما در این هوای سرد و منفی سه درجه شرکت کردند که بگویند برف که سهل است اگر از آسمان سنگ هم ببارد ما پشت ولی زمانمان را خالی نمی‌کنیم و تا خون در بدن داریم پای این انقلاب ایستادیم. 

به گزارش فارس، در این راهپیمایی باشکوه شعارهای «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آمریکا» ، مرگ بر انگلیس» سر داده شد. 

 

 

همچنین این سیل خروشان جمعیت در حالی که مشتان خود را گره زده بودند فریاد «ندای رهبر ما»، «فریاد ملت ما»،  «پیام دولت ما»، «فریاد هر سپاهی»، خروش انتظامی، ندای هر بسیجی، شعار ارتش ما، ندای امت ما، فریاد مجلس ما، ندای پیر و جوان، فریاد هر مسلمان، فریاد باایمان، ندای دانش آموز، شعار هر دانشجو، فریاد آزادگان، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه‌گر را سر دادند.

انتهای پیام/83019

منبع: فارس
شناسه خبر: 1032757